Jesse Tervolin

Toimitusjohtaja

tuottaja, videotuotanto, livestream 

jesse.tervolin@same-eyes.com

+358 44 503 2539

Sami Malmberg

Hallituksen pj.

mainospäällikkö, valokuvaaja, ohjaaja

sami.malmberg@same-eyes.com

+358 400 754 370

Marina Malmberg

 

markkinointi- ja talouspäällikkö

marina.malmberg@same-eyes.com

+358 400 377 324

Jyri Kuparinen

mainossuunnittelija ja toteuttaja

jyri.kuparinen@same-eyes.com

+358 400 253 211

Markus Ala-Turkia

mainossuunnittelija ja toteuttaja

mainosfirma.aineisto@gmail.com

+358 400 253 211

Tomi Tuomi

mainosasentaja

+358 400 287 862

Teemu Villikka

ohjaaja, kuvaaja, leikkaaja

teemu.villikka@same-eyes.com

+358 40 752 3525

Atte Tynys

livestream, kuvaaja

atte.tynys@same-eyes.com

Olli Rantanen

äänityöt, livestream, kuvaaja

Aleksi Kauhanen

päätoimittaja CityMedia.fi

citymedia.fi@gmail.com

Maarit Vehnämäki

opiskelijaharjoittelija

tuotantoyhtiö