Käytämme soittorinkiä. 3 tuuttauksen jälkeen puhelu siirtyy toiselle henkilölle.

Jesse Tervolin

Toimitusjohtaja

tuottaja, videotuotanto, livestream 

jesse.tervolin@same-eyes.com

+358 44 503 2539

Sami Malmberg

Hallituksen pj.

mainospäällikkö, valokuvaaja, ohjaaja

sami.malmberg@same-eyes.com

+358 400 754 370

Jyri Kuparinen

mainossuunnittelija ja toteuttaja

jyri.kuparinen@same-eyes.com

+358 400 253 211

Teemu Villikka

ohjaaja, kuvaaja, leikkaaja

teemu.villikka@same-eyes.com

+358 40 752 3525

Tomi Tuomi

digitalisoija, mainosasentaja

+358 400 287 862

tuotantoyhtiö 

Marina Malmberg

markkinointi- ja talouspäällikkö

marina.malmberg@same-eyes.com

+358 400 377 324

Markus Ala-Tukia

harjoittelija

Aleksi Kauhanen

päätoimittaja CityMedia.fi

citymedia.fi@gmail.com

Atte Tynys

kuvaaja

atte.tynys@same-eyes.com

Olli Rantanen

kuvaaja, värimäärittelijä

Maarit Vehnämäki

opiskelijaharjoittelija