Jesse Tervolin

Jesse Tervolin

Toimitusjohtaja

tuottaja, videotuotanto, livestream 

jesse.tervolin@same-eyes.com

+358 44 503 2539

Sami Malmberg

Sami Malmberg

Hallituksen pj.

mainospäällikkö, valokuvaaja, ohjaaja

sami.malmberg@same-eyes.com

+358 400 754 370

Marina Malmberg

Marina Malmberg

talous- ja henkilöstöpäällikkö

marina.malmberg@same-eyes.com

+358 400 377 324

Mika Seppälä

Mika Seppälä

markkinointipäällikkö

mika.seppala@same-eyes.com

+358 41 3183519

Jyri Kuparinen

Jyri Kuparinen

mainossuunnittelija ja toteuttaja

jyri.kuparinen@same-eyes.com

+358 400 253 211

Tea Palmros

Tea Palmros

mainostyöntekijä CM Point

+358 40 188 0687

Markus Ala-Turkia

Markus Ala-Turkia

mainossuunnittelija ja toteuttaja

markus.ala-turkia@same-eyes.com

+358 400 287 862

Tomi Tuomi

Tomi Tuomi

mainosasentaja

+358 400 287 862

Mona Turunen

Mona Turunen

mainostyöntekijä CM Point

+358 40 188 0687

Teemu Villikka

Teemu Villikka

ohjaaja, kuvaaja, leikkaaja

teemu.villikka@same-eyes.com

+358 40 752 3525

Atte Tynys

Atte Tynys

livestream, kuvaaja

atte.tynys@same-eyes.com

Olli Rantanen

Olli Rantanen

äänityöt, livestream, kuvaaja

olli.rantanen@same-eyes.com

tuotantoyhtiö

Aleksi Kauhanen

Aleksi Kauhanen

sisällöntuottaja, käsikirjoittaja

aleksi.kauhanen@same-eyes.com

Ville.jpg

Ville Volanen

kuvaaja, tekstittäjä